خدمات فیلمبرداری

آتلیه عکاسی در شیراز- عکاسی کودک در شیراز
فیلمبرداری در شیراز - فیلم برداری عروس در شیراز
عکاسی حرفه ای در شیراز - عکاسی در شیراز

آتلیه عکاسی در شیراز عکاسی کودک در شیراز و فیلمبرداری مجالس در شیرازو فیلمبرداری عروس در شیراز از تیم با تجربه آتلیه عکاسی هستی بخواهید

عکاسی حرفه ای در شیراز عکاسی ارزان در شیراز و استودیو عکاسی در شیراز و عکاسی نوزاد در شیراز عکاسی مدلینگ یا همان به اصطلاح اسپرت جهت تبلیغ کالای البسه و پوشاک که در فضاها و به شکل های متفاوتی انجام می شود. امروزه این صنعت وهنرعکاسی به بخش عروسی هم اضافه شده که به نام عکاسی اسپرت عروس و داماد رایج شده است. عکس حرفه ای در شیراز ، عکاسی ارزان در شیراز، فیلمبرداری حرفه ای شیراز و فیلمبرداری عروس در شیراز به دلیل تنوع بسیار بالا در منوها ، در این بخش فقط به ذکر چند مورد از خدمات اشاره می شود نورا فیلم مجهز به اتاق تدوین و گرافیک در داخل مجموعه و توسط بانوان حرفه ای جهت خارج نشدن عکس و فیلم برای امنیت بیشتر پرسنل ثابت جهت تصویر برداری و تدوین و مدیریت برنامه زمان بندی منظم با تجربه ای بیش از ۷۰۰ پروژه تصویر برداری با دوربین های 4k , XDCAM , FULLHD با نسخه Bluray ساخت کلیپ های خاص در داخل و خارج از کشور جهت مراسم عروسی ، موزیک ویدئو و... با گروه کاملاً حرفه ای - طراحی لباس مرتبط با نوع سناریوی انتخاب شده جهت کلیپ - تصویر برداری با استفاده از: کرین , پروجیپ , هلی کوپتر (هلی شات), ریل , استیدی کم , مووی کم و غیره - اجرای رایگان کلیپ پروجکشن - میکس و تدوین با استفاده از جدید ترین نرم افزارها - دارای دو آتلیه عکاسی عروس اختصاصی و عمارت عروس - چندین باغ اختصاصی عروس و داماد -

آتلیه عکاسی در شیراز

عکاسی کودکان در شیراز عکاسی حرفه ای توسط بهترین عکاس و نور پرداز خانم -دارای دکورهای متنوع جهت آتلیه عکاسی اسپرت و تفاوت عکسهای اسپرت با آلبوم عروسی - عکاس خانم جهت عکاسی بارداری و نوزاد در محیطی ایمن - گروه حرفه ای و با تجربه جهت عکاسی کودک در آتلیه اختصاصی کودک - تحویل آرشیو عکس ادیت شده تحویل آرشیو فیلم اصلی مادر - انواع آلبوم دیجیتال با صحافی دست عکاسی بارداری در شیراز

آتلیه عکاسی هستی در شیراز

آتلیه عکاسی هستی در شیراز یکی از مهمترین خدمات آتلیه عکاسی هستی است. برای عکاسی حرفه ای در شیراز پنینگ نام تکنیکی در عکاسی، برای سوژه های متحرک می باشد. این تکنیک سوژه ی اصلی متحرکتون رو از محیط ثابت اطرافش مجزا می کنه که منجر به القای حس تحرک در عکس شما میشه برای شروع بهتر است از سوژه هایی استفاده کنید که در راستای افقی حرکت می کننداگر ... چگونه عکاس خوبی باشیم چگونه عکاس خوبی باشیم چگونه عكاس خوبي باشيم؟ يك عكاس خوب در هواي بد شناخته مي شود. بهترين دوربين آن است كه در پشت آن بهترين عكاس قرار دارد. يك عكاس خوب مانند يك مهندس اندازه گيري مي كند

فیلمبرداری مجالس در شیراز

خدمات فیلمبرداری

به اعتقاد ما اتفاقات مهمی هستند که در زندگی اشخاص به وجود می آید و می تواند سوژه های فوق العاده ای در نگاه هنرمند ایجاد نماید.
عروسی ، نامزدی ، تولد ، سالگرد ازدواج و همه اینها ، از مهم ترین اتفاقات زندگی هر کس بشمار می آید. ما می کوشیم تا با دید هنرمندانه و استفاده از علوم سینمایی به همراه تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا ، رسالت خود را در این حیطه به نحو احسن ایفا نماییم.
منو های پایه:
این منو ها به صورت استاندارد برای فیلم برداری و عکاسی از باغ یا عمارت و آتلیه و مراسم  طراحی شده ، در این منو ها عکاسی و فیلم برداری با کیفیت مناسب به شما تضمین میگردد ، همچنین شما میتوانید بر اساس نیاز خود موارد مختلف دیگر را به این پکیج اضافه کنید تا به نتیجه مطلوب خود برسید .
منوی لاکچری :
در این پکیج از لوازم مدرن و رباتیک سینمایی و همچنین تصاویر هوایی بهره کامل گرفته میشود تا حس پرستیژی و لاکچری بودن را در فیلم نهایی احساس نمایید.
منوی مستند سینمایی هستی :
در این منو گروه فیلمسازی هستی به ۲ قسمت تقسیم میشود و یک گروه از ابتداری روز با عروس و گروه دیگر با داماد همراه میشود ، این فیلم به شیوه مستند کارگردانی میشود و کلیه اتفاقتی که از ابتدای روز تا پایان شب مراسم برای عروس داماد می افتد می تواند سوژه های خوبی برای تیم مستند ساز سیمایا باشد. در این پکیج همه چیز ماهیت مستند دارد و به صورت واقعی اتفاق می افتد ، از جمله : آرایش عروس در آرایشگاه ، حاظر شدن داماد ، به هم رسیدن ، وداع با خانواده ها و از زیر قرآن رد شدم ، گل آرایی ماشین عروس ، آماده شدن سالن عروسی ، ورود مهمانها به سالن و …
در استودیو هستی شما توقع بالاترین کیفیت تصویری را در ابعاد ۴K و full HDداشته باشید. تدوین فیلم ها توسط تیم حرفه ای تدوینگر خانم و آقا به صورت ۴K و تمام اچ دی (full HD) تدوین و مونتاژ میگردد.
با توجه به نوع مراسم و انتخاب شما ، فیلم برداری بصورت تک دوربینه و چند دوربینه صورت میگیرد و همچنین از لوازم مختلف حرکتی از قبیل کرین ، اسلایدر ، مووی کم ، استادی کم ، تصویربرداری هوایی (هلی شات) ، ریل تراولینگ ، پروجبپ و … بهره خواهیم برد تا زیبا ترین تصاویر را از زیبا ترین روز زندگیان ثبت کنیم.
تمام تلاش ما آن است تا فیلمی را برای شما تهیه کنیم تا علاوه بر استفاده از روش ها و امکانات روز دنیا ، بتواند جذابیت خود را برای همیشه حفظ نماید.
ساخت کلیپ اسپرت ، کلیپ پروژکشن شب عروسی ، فیلمبرداری از باغ – آتلیه – مراسم ، ساخت کلیپ در شیراز، خارج از شیرازو خارج از کشور و … خدماتیست که در استودیو هستی ارائه میشود.